nav-left cat-right
cat-right

Kariyer planlaması ile ilgili sorular

bahar senSevgili okurlar, Lider İnsan’a hoş geldiniz!

Bu siteye yolunuz düştüğüne göre kariyer hayatınıza önem veriyorsunuz; bu konuda bilinçli ve planlı hareket etmenin yollarını arıyorsunuz demektir. Kariyer planlamanızı yaparken hem teknik hem de psikolojik zorluklarla mutlaka karşılaşacaksınız. İşte bu noktada bana gelebilir, her türlü sorunuzu bana yöneltebilirsiniz.

Mesleki ve akademik birikimimi sizlerle paylaşmanın benim için yüksek manevi değeri tartışılmaz bir gerçektir. Sorularınıza yanıtı hiçbir karşılık beklemeden araştırmak ve sizlere bu site arayıcılığıyla aktarmak benim için büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır.

Bu sitede gerçek potansiyelimize ulaşmanın, lider ve mutlu insan olmanın yollarını hep beraber keşfedeceğiz. Hepinize yazılarıma bıraktığınız yorumlar, bana yönelttiğiniz sorular için şimdiden teşekkür ederim.

Benimle ilgili ayrıntılı bilgiye Hakkımda sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sevgiler. Bahar

“Kariyer planlaması ile ilgili sorular” için 2 yorum var

  1. Satı GENİŞ diyor ki:

    Merhaba :)
    hobi olarak liderlik konulu bir blog açmak istiyorum içerisinde konuyla ilgili görüşlerimi yayınlamak, ilgili makaleler paylaşmak amacım. Niye böyle bir karar aldım; çünkü bu özelliğin kendimde fazlasıyla var olduguna inanıyorum. Sizce bu nasıl bir fikir? görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim :)

  2. Bahar diyor ki:

    Merhaba,

    Bence liderlik konulu blog açmak süper bir fikir, isterseniz deneme makalelerinizi okuyabilir ve uygunsa kendi sitemde sizin adınızla yayınlayabiliriz. ilk adımı atmış olabilirsiniz bu şekilde, bir deneme olur sizin için..İlgilenirseniz email adresim: bahar@liderinsan.com.tr, haberlerinizi bekliyorum, Bahar

Cevap yaz